Hodjanernes Blog

28 februar 2008

Værnemagerhotel : SAS Radisson.

Filed under: Arla, Blogs Scandinavian etc, Boykot, Danmark, Dhimmier, Islam — Tags: , , , — Skjoldungen @ 00:19

Vi danskere kan også boycotte. Slut med ARLA og nu også SAS.

Kurt Westergaard, Aarhus’ mest berømte søn, smidt ud af hotel i “smilets by”. Fra Sappho:

SAS

OPDATERING:

Tlf: +45 8612 8665
Fax: +45 8612 8675
Email: reservations.aarhus@radissonsas.com
Web: aarhus.radissonsas.com

Booking af konferencer og værelser
Booking & Reservation +45 8936 2040 Reservations.Aarhus@radissonsas.com
Flemming Poulsen +45 8936 2067 Flemming.Poulsen@RadissonSAS.com
Rikke Brøbecher +45 8936 2342 Rikke.Brobecher@RadissonSAS.com
Lene Strunge +45 8936 2041 Lene.Strunge@RadissonSAS.com
Thomas Simonsen +45 8936 2041 Thomas.Simonsen@RadissonSAS.com
Maj-Britt Fransen +45 8936 2043 Maj-Britt.Fransen@RadissonSAS.com
Kristina Thomsen +45 8936 2044 Kristina.Thomsen@RadissonSAS.com

 Det er ikke forbudt at kontakte dem, og sige sin mening. Det er ikke engang forbudt at tage telefonnumrene og ringe dem op et efter et og sige sin mening.

Endnu – når EU-traktaten  træder i kraft – bliver det sikkert anderledes.